Inne książki tego autora

Bogini zemsty

Sara Bladel

Inni zamówili również:

Tysiąc

Dagmara Andryka

Tu jeszcze nie raj

Alina Krzywiec

Mennica

Mateusz M. Lemberg

We dwoje

Katarzyna Woźniczka

Inne książki z tej kategorii

13 minut (audiobook CD)

Sarah Pinborough

Adwokat spraw ostatnich

Paweł Szlachetko

Akuszer śmierci (audiobook CD)

Paweł Jaszczuk
Zwiastun śmierci

Kategoria: Horror, sensacja, kryminał
Tytuł oryginału: Dodsengelen
Tłumaczenie: Iwona Zimnicka
Podziel się:
Książka
Nasza cena: 7,60 zł Cena detaliczna: 38,00 zł
ISBN: 978-83-7961-066-2
Format: 130 mm x 200 mm
Liczba stron: 344
W sprzedaży od: 06-11-2014
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Anioł Śmierci – drogocenny, liczący kilkaset lat witraż – był własnością bogatej rodziny Sachs-Smithów już od kilku pokoleń, jego istnienie utrzymywano jednak w tajemnicy. Dlatego zniknięcie witrażu wywołuje prawdziwy szok, zwłaszcza gdy jednocześnie okazuje się, że pani Sachs-Smith nie zginęła – jak podejrzewano – z własnej ręki, lecz padła ofiarą zabójstwa.

W tym samym czasie Louise Rick z Wydziału Zabójstw kopenhaskiej komendy policji zajmuje się sprawą zaginięcia młodej kobiety spędzającej wakacje na hiszpańskim Costa del Sol. Policja sądzi, że postanowiła zacząć nowe życie. Gdy jednak w tym samym rejonie znowu ktoś ginie, Louise nie ma wątpliwości, że musiało dojść do przestępstwa. Ku jej zdumieniu obie te sprawy łączą się ze sobą.

Sara Blædel (ur. 1964) – dziennikarka prasowa i telewizyjna, duńska królowa kryminałów. Zaczynała jako kelnerka, ma wykształcenie graficzne, założyła też własne wydawnictwo, publikujące głównie kryminały zagraniczne. „Zwiastun śmierci” to szósta część cyklu o Louise Rick.