Inne książki z tej kategorii

A życie się toczy

Wiesława Maciejak

Anegdoty

Lidia Stanisławska

Arabska córka

Tanya Valko
A miało być tak spokojnie

Kategoria: Literatura polska
Podziel się:
e-book 16,60 zł
e-book 16,60 zł
Nasza cena: 16,60 zł Cena detaliczna: 25,60 zł
ISBN: 978-83-7961-498-1
Format: epub, mobi
W sprzedaży od: 10-10-2017
Wysyłamy natychmiast

Myślisz, że wszystko jest poukładane, że już nic się nie zmieni. I właśnie wtedy w Twoim życiu pojawia się ktoś jeszcze… 

Majka, młoda dziennikarka i nauczycielka, ucieka od zgiełku wielkiego miasta w poszukiwaniu ciszy. Remontuje stary, drewniany dom w zapadłej, urokliwej wsi „na końcu świata”. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko bliskości ukochanego, który wyjechał do Francji realizować intratny projekt. Pod jego nieobecność Majka, wraz z przyjaciółką Jolą, decyduje się zrealizować własne marzenia i otworzyć restaurację. Na czas wykonania prac wykończeniowych przyjaciółki postanawiają zamieszkać razem. Wkrótce okaże się, że o upragniony spokój będzie bardzo trudno. Pewnego dnia Majka wyjeżdża do urokliwego Kazimierza Dolnego, gdzie zawiera intrygującą znajomość. „A miało być tak spokojnie” to pouczająca i ciepła opowieść o sile miłości i o tym, że warto doceniać tych, którym zawsze można zaufać. 

Anna Makos (ur. 1974) po ukończeniu liceum wyjechała na studia do Paryża. Po powrocie do Polski pracowała jako nauczycielka oraz lektor języka angielskiego i francuskiego.