Inni zamówili również:

Adwokat spraw ostatnich

Paweł Szlachetko

Tysiąc

Dagmara Andryka

Melodia dalej brzmi

Mary Higgins Clark

Trąf, trąf, misia, bela

Dagmara Andryka

Inne książki z tej kategorii

13 minut

Sarah Pinborough

13 minut (audiobook CD)

Sarah Pinborough

Adwokat spraw ostatnich

Paweł Szlachetko
Aż po ciemny las

Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
Podziel się:
Książka
Nasza cena: 25,90 zł Cena detaliczna: 35,00 zł
ISBN: 978-83-7839-118-0
Format: 125 mm x 195 mm
Liczba stron: 520
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 24-04-2012
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
e-book 20,70 zł
e-book 20,70 zł
Nasza cena: 20,70 zł Cena detaliczna: 28,00 zł
ISBN: 978-83-7961-488-2
Format: epub, mobi
W sprzedaży od: 10-10-2017
Wysyłamy natychmiast

Chciwość, niewyjaśniona tajemnica sprzed lat i policjantka, która nie chce odpuścić. 

W lubelskim banku dochodzi do makabrycznego mordu. Sposób ułożenia ciał wprawia śledczych w konsternację i stanowi koszmarną zagadkę. Z kasy zniknęły dwa miliony złotych. Mordercy musieli wiedzieć, że tego dnia w banku będzie więcej pieniędzy niż zwykle. A może po prostu mieli szczęście? Młoda podkomisarz Vesna Suszko rozpoczyna śledztwo. Pracuje w asyście starych wyjadaczy, co nie ułatwia zadania. Zabójcy nie pozostawili żadnych śladów i dochodzenie utknęło w martwym punkcie. W pewnym momencie w sprawę włącza się emerytowany policjant. Uważa, że napad może mieć związek z dotąd niewyjaśnionym podwójnym morderstwem, które stało się jego obsesją. 

Lublin noir: zbrodniczy spisek, mafijne układy i bezsilna policja. Jacek Rębacz czerpie z tradycji policyjnego thrillera, ale doskonale czuje puls współczesności. I potwierdza, że jest jednym z najciekawszych polskich twórców kryminału. Mocna rzecz, dla miłośników gatunku lektura obowiązkowa.
Jakub Demiańczuk, Dziennik Gazeta Prawna

Jacek Rębacz (ur. 1962) – uczył się i studiował w Lublinie. Z wykształcenia prawnik. Przez kilkanaście lat pracował jako menedżer w różnych branżach. Książki zaczął pisać po czterdziestce. Wydał ich kilka, w tym popularną serię „zakopiańskich” kryminałów z detektywem Piotrem Kluchą w roli głównej. Kilkakrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru. Mieszka w Lublinie i w Zakopanem.