Inne książki tego autora

Bois-Maury. Tom 5. Oko niebios

Yves H., Hermann Huppen

Inni zamówili również:

Bois-Maury. Tom 5. Oko niebios

Yves H., Hermann Huppen

Wieże Bois-Maury. Tom 6. Sigurd

Hermann Huppen

Wieże Bois-Maury. Tom 9. Khaled

Hermann Huppen

Pewnego razu we Francji. Tom 1. Imperium pana Józefa

Fabien Nury, Sylvain Vallée

Inne książki z tej kategorii

Bar Starego Francuza

Denis Lapi, Jean-Philippe Stassen

Bois-Maury. Tom 5. Oko niebios

Yves H., Hermann Huppen

Comanche. Tom 10. Zwłoki Algernona Browna

Greg , Hermann Huppen
Bois-Maury. Tom 4. Wasyl

Kategoria: Komiks
Tytuł oryginału: Bois-Maury: Wassja
Tłumaczenie: Wojciech Birek
Podziel się:
Książka
Nasza cena: 10,90 zł Cena detaliczna: 39,90 zł
ISBN: 978-83-7961-251-2
Format: 220 mm x 296 mm
Liczba stron: 48
Oprawa twarda
W sprzedaży od: 29-09-2015
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Polski wątek w jednej z najsłynniejszych sag komiksowych? Przed nami Wasyl, czwarta już odsłona cyklu „Bois-Maury”. Kolejny tom wielkiej, komiksowej serii historycznej to niezwykła wyprawa na ziemie Rusi Moskiewskiej. Aymar de Bois-Maury toczył walkę o odzyskanie swego dziedzictwa aż do tragicznego końca... Ale dzieje rodu nie ograniczają się tylko do losów jednego człowieka. Przygody rodu de Bois-Maurych zaczęły się na długo przed historią Aymara. I będą rozgrywać się jeszcze wiele stuleci później!

Idąc tropem tej myśli, Hermann i jego syn Yves H. z brawurą i talentem kontynuują cykl komiksów poświęconych jednej z najsłynniejszych rodów w dziejach komiksu. W czwartej odsłonie zapraszają wraz z naszymi bohaterami na wyprawę do Rusi, związaną z próbą obalenia Cara Borysa Godunowa przez Dymitra, zwanego Samozwańcem. Wśród zaangażowanych w ten konflikt ludzi jest również potomek rodu de Bois-Maury – młody towarzysz polskiej chorągwi husarskiej...

Wydawnictwo Komiksowe opublikowało już kilka komiksów tego rodzinnego duetu - „Stacja 16", której akcja dzieje się na pokrytym lodem radzieckim archipelagu i „Bez przebaczenia” - mistrzowski western nawiązujący do klasyki gatunku. Polecamy!

Hermann Huppen – światowej sławy twórca takich bestsellerów jak „Jeremiah” i „Comanche” w 1984 rozpoczął cykl „Wieże Bois-Maury” – dzieło, które dzięki niezwykle plastycznej wizji średniowiecza zyskało status jednej z najważniejszych serii komiksowych w historii.