Inni zamówili również:

Czy słonie boją się myszy? Historyjki dla ciekawskich dzieci

Christian Dreller

Inne książki z tej kategorii

Diabeł na wiosnę

Lisa Kleypas

Gwiazdy fortuny

Nora Roberts

Magia powrotu

Lisa Kleypas
Apetyt na życie

Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: The Irresistible Blueberry Bakshop & Cafe
Tłumaczenie: Hanna Pasierska
Podziel się:
Książka
Cena inverso.pl: 21,35 zł Cena detaliczna: 35,00 zł
ISBN: 978-83-8069-396-8
Format: 130 mm x 200 mm
Liczba stron: 384
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 23-06-2016
e-book 22,40 zł
e-book 22,40 zł
Cena inverso.pl: 22,40 zł Cena detaliczna: 28,00 zł
ISBN: 978-83-8097-633-7
Format: epub, mobi
W sprzedaży od: 10-10-2017
Duże Litery 41,00 zł
Duże Litery 41,00 zł
Cena inverso.pl: 41,00 zł
ISBN: 978-83-8097-612-2
Format: 165 mm x 235 mm
Liczba stron: 444
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 29-06-2016
Ellen Branford chce spełnić wyrażoną na łożu śmierci prośbę babci – odnaleźć chłopaka z małego miasteczka, w którym babcia była kiedyś zakochana, i przekazać mu jej ostatni list.
Porzucając Manhattan oraz narzeczonego z wyższych sfer, młoda kobieta wyrusza do Beacon w stanie Maine. Krótka wizyta szybko się komplikuje, gdy Ellen omal nie tonie w oceanie. Za sprawą wypadku zostaje kimś na kształt lokalnej sławy, co może jej dopomóc w odkryciu starannie ukrywanej przez babcię przeszłości. W miarę jak młoda kobieta dowiaduje się o babci więcej, a zarazem zaczyna wątpić w słuszność własnych wyborów, staje się jasne, że jednodniowy wypad do Beacon trzeba będzie przedłużyć.


Jeśli podobało się wam „Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Ziemniaczanych Obierek”, pochłoniecie jednym tchem „Apetyt na życie”. Mary Simses ma dar przywołania sugestywnych szczegółów, dzięki czemu czujemy, jakbyśmy osobiście brali udział w opisywanych scenach, oraz tworzenia dialogów, które zawsze brzmią prawdziwie.
James Patterson

Uroczy, pełen czułości debiut literacki podkreślający siłę prostych przyjemności, dobrego jedzenia i niezaprzeczalnej chemii uczuć. Wielbicielki bohaterek filmów takich jak „Narzeczony mimo woli” czy „Dziewczyna z Alabamy” rozpoznają w spiętej  perfekcjonistce Ellen pokrewną duszę, zaś akcja osadzona w małym miasteczku trafi do serca wiernym czytelniczkom Mary Kay Andrews, Elin Hilderbrand i Jan Karon. Opowieść Simses o odkryciach emocjonalnych, zmianie priorytetów i nowych początkach to wspaniała lektura na plażę.
„Booklist”

Proste składniki połączone w idealnych proporcjach – smaczne do ostatniego okruszka.
„Good Housekeeping”

Zachwycające… Simses stworzyła krzepiącą opowieść o miłości przesyconą romansową fascynacją z elementami zagadki kryminalnej, rozgrywającą się na tle skromnych, stonowanych motywów i konfliktów.
„Shelf Awareness”

Dzięki gładko wpasowanym w narrację detalom oraz galerii barwnych postaci „Apetyt na życie” łączy autentyzm scenerii Maine z zabawną fabułą.
Beverly Meyer, „Free-Lance Star”


Mary Simses większą część życia spędziła w Nowej Anglii, gdzie zajmowała się wydawaniem czasopism, a następnie była prawniczką w korporacji. Przez wiele lat pisywała "na boku" beletrystykę i kilka jej oowiadań ukazało się w czasopismach literackich. Mieszka z mężem - będącym również jej wspólnikiem z kancelarii - i córką na południu Florydy.