Inni zamówili również:

Ucieczka

Aleksandra Kowalska

Wszystko, czego wam nie powiedziałam

Celeste Ng

Siła wyższa

Joanna Szwechłowicz

Śpiąca Alicja

Judith Hooper

Inne książki z tej kategorii

Aleja tajemnic

John Irving

Ambasadorowie

Henry James

Ambasadorowie (audiobook CD)

Henry James
Za wcześnie

Kategoria: Literatura światowa
Tytuł oryginału: Precocious
Tłumaczenie: Alina Siewior-Kuś
Podziel się:
Książka
Cena inverso.pl: 21,70 zł Cena detaliczna: 35,00 zł
ISBN: 978-83-8069-422-4
Format: 125 mm x 195 mm
Liczba stron: 352
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 04-08-2016
Czy może być ktoś mniej wiarygodny niż nastoletnia dziewczyna?
(Nie)szczęśliwie zamężna Fiona Palmer przypadkowo spotyka dawnego nauczyciela i bez większego namysłu nawiązuje z nim romans. Wspomina, jak poznała enigmatycznego Henry’ego Morgana jako przedwcześnie dojrzała i samotna czternastolatka, przeplatając to z opisem ich dorosłego związku. Nastoletnie zadurzenie rozwinęło się w intensywną relację, ale Fiona zawsze miała nad nią kontrolę. Czy rzeczywiście?

Kontrowersyjny i frapujący debiut powieściowy nagrodzonej pisarki, który przemówi do wielbicieli „Dziewczyny z pociągu”, „Zaginionej dziewczyny” i „Notatek o skandalu”.

Co za wspaniały debiut! Autorka obdarzona wielkim talentem przedstawia trudny i skomplikowany temat z niezwykłą wrażliwością i zręcznością.
Louise Douglas

Niepokojąca i frapująca…
Fanny Blake, „Woman and Home”

Zapadająca w pamięć, potężna i fascynująca lektura. Joanna Barnard z wielką zręcznością, subtelnością i współczuciem napisała przykuwającą uwagę i prowokującą powieść, która zasługuje na przeczytanie.
Liz Robinson, „LoveReading”

Joanna Barnard jest absolwentką anglistyki, obecnie zdobywa uprawnienia terapeuty. W 2014 roku otrzymała nagrodę Bath Novel Award. Urodzona na północy Anglii, przebywa na wygnaniu na południowym krańcu wyspy i tęskni za płaskimi samogłoskami, serdecznymi kierowcami autobusów oraz frytkami z sosem.