Inne książki tego autora

Życie bez ciebie

Katie Marsh

Inne książki z tej kategorii

Aleja tajemnic

John Irving

Ambasadorowie

Henry James

Ambasadorowie (audiobook CD)

Henry James
Wszystko, co mam

Kategoria: Literatura światowa
Tytuł oryginału: My Everything
Tłumaczenie: Anna Maria Nowak
Podziel się:
e-book 24,64 zł
e-book 24,64 zł
Cena inverso.pl: 24,64 zł Cena detaliczna: 30,80 zł
ISBN: 978-83-8097-795-2
Format: epub, mobi
W sprzedaży od: 10-10-2017
Duże Litery 45,00 zł
Duże Litery 45,00 zł
Cena inverso.pl: 45,00 zł
ISBN: 978-83-8097-774-7
Format: 165 mm x 235 mm
Liczba stron: 530
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 01-11-2016
Pięć i pół roku po ślubie Hanna zamierza wreszcie oświadczyć mężowi, że odchodzi. Tymczasem zastaje go leżącego na podłodze w sypialni, sparaliżowanego po udarze.
To dla niej szok. Tom ma przecież zaledwie 32 lata. Teraz Hanna musi odłożyć wszystkie plany, by się nim zająć. Tom nie może chodzić, samodzielnie przygotować sobie posiłku ani pracować. Długa rehabilitacja oznacza jednak, że ma mnóstwo czasu, by na nowo przyjrzeć się swojemu życiu. To zaś prowadzi go do jednego wniosku: będzie próbował ocalić swoje małżeństwo. Hanna jest miłością jego życia.
Czy Tom zdoła stać się tym samym mężczyzną, który niegdyś zauroczył Hannę? Czy Hanna zrezygnuje ze swoich planów i na nowo zakocha się w Tomie?


Jestem wprost zauroczona. Przepiękna historia. Podnosząca na duchu, napisana z poczuciem humoru i bardzo szczera.
Carrie Hope Fletcher

Nieprzyzwoicie dobra. Cudownie ciepła, wzruszająco prawdziwa, niesamowicie budująca. Historia Hanny i Toma absolutnie mnie zauroczyła, a piękna proza Katie przenosiła mnie do ich świata. Polecam tę książkę każdemu!
Miranda Dickinson

Nie mogłam się oderwać od lektury. Postaci są naszkicowane pięknie i przenikliwie; nieustannie zaskakują – od pierwszej strony aż po niespodziewane zakończenie.
Jenny Agutter

Wzruszająca, głęboka opowieść o miłości i drugiej szansie.
 „Sunday Mirror”

Barwna, żywa narracja wiernie oddająca emocje towarzyszące Tomowi i Hannie. Autorka napisała wciągającą i rozbrajająco wzruszającą historię o cierpieniu, ale także nadziei... Słodko-gorzką opowieść o miłości, odkrywaniu się na nowo i uwalnianiu od przeszłości. Przejmująca, pięknie napisana książka. Przesmutna, a zarazem cudownie romantyczna.
„Heat”

Debiutancka powieść skłaniająca do myślenia. Smutek przeplata się tu z inteligentnym poczuciem humoru.
„Sun”

Poruszający, realistyczny obraz choroby, która zmienia życie. Ten błyskotliwy debiut porywająco prowadzi przez świat miłości, straty i odkrywania drugiej szansy.
„Sunday Express”


Zapraszamy na www.kobietytoczytaja.pl i www.facebook.com/klubKobietyToCzytaja

Kobiety_to_czytaja.jpg


Katie Marsh mieszka razem z mężem i córką w południowo-zachodnim Londynie. Łączy pisanie książek z pracą w służbie zdrowia. Kontakty z pacjentami po udarze – ich odwaga i determinacja – stały się zresztą inspiracją dla niniejszej, debiutanckiej powieści. Można śledzić ją na Twitterze: @marshisms.