Inne książki tego autora

Chcę Cię usłyszeć

Diane Chamberlain

Dar morza

Diane Chamberlain

Dobry ojciec

Diane Chamberlain

Jak gdybyś tańczyła

Diane Chamberlain

Kłamstwa

Diane Chamberlain

Inne książki z tej kategorii

27 pięter

Bradley Somer

Aleja tajemnic

John Irving

Ambasadorowie

Henry James
Prawo matki

Kategoria: Literatura światowa
Tytuł oryginału: Before the Storm
Podziel się:
Druk na żądanie 39,00 zł
Druk na żądanie 39,00 zł
Nasza cena: 39,00 zł
ISBN: 978-83-8097-528-6
Format: 130 mm x 200 mm
Liczba stron: 424
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 12-04-2016
Wysyłamy w ciągu: 7 dni
Jej syn został oskarżony o zabójstwo. Jak daleko posunie się, by go chronić? Świetna powieść, dobrze napisana i do końca trzymająca w napięciu!

Piętnastoletni Andy Lockwood cierpi na zespół alkoholowy płodu (FAS). Mówi wszystko, co mu ślina na język przyniesie i nie potrafi przewidzieć konsekwencji swojego zachowania. Jego matka, Laurel, postanowiła przez całe życie wynagradzać chłopcu swój błąd. Była uważna i opiekuńcza – może nawet nadopiekuńcza. Mimo to pewnego dnia zgodziła się, żeby Andy poszedł bez opieki na zabawę w miejscowym kościele. Kto mógł przypuszczać, że budynek stanie w płomieniach? Na szczęście chłopiec wychodzi z pożaru bez szwanku – co więcej, ratuje swoich kolegów. Niestety policja zaczyna podejrzewać go o podłożenie ognia, a Laurel musi zadać sobie pytanie, na ile zna własnego syna… i do czego się posunie, by – zgodnie z obietnicą – chronić go za wszelką cenę?

Diane Chamberlain
Wielokrotnie nagradzana autorka osiemnastu powieści, przetłumaczonych na kilkanaście języków i plasujących się na najwyższych miejscach list bestsellerów. Obecnie mieszka w Karolinie Północnej.