Inni zamówili również:

Ceremonia

Wanda Żółcińska

Dar serca

Amanda Brooke

Wielkie kłamstewka

Liane Moriarty

Siedem niedoskonałych reguł Elviry Carr

Frances Maynard

Inne książki z tej kategorii

Ambasadorowie (audiobook CD)

Henry James

Amerykanin

Henry James

Bez mojej zgody

Jodi Picoult
Sny

Kategoria: Literatura światowa
Tytuł oryginału: Ruyalar Anlatilmaz
Tłumaczenie: Agnieszka Erdogan
Podziel się:
Książka
Nasza cena: 29,60 zł Cena detaliczna: 39,99 zł
ISBN: 978-83-8123-302-6
Format: 130 mm x 200 mm
Liczba stron: 416
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 13-08-2019
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin

Wstrząsająca powieść o snach, prawdzie, sekretach, milczeniu i samotności wśród ludzi… Czasem człowiek obawia się wyjawić nie tylko prawdę, ale nawet swoje sny. Ponieważ sądzi, że dopóki milczy i ukrywa się, jest bezpieczny. Tymczasem od cierpienia można uwolnić się jedynie opowiadając o nim. Tylko wyrzucając z siebie najskrytsze tajemnice, można pozbyć się trucizny i doznać oczyszczenia.

Pilar przyjeżdża do Stambułu, w poszukiwaniu zaginionego męża. W nieznanym mieście, wśród obcych ludzi zaczyna szukać jego śladu. Jednak wspomnienia z dziennika snów, który pozostawił po sobie jej mąż Eyup, z czasem przenoszą ją w całkiem inną historię, w której prawda miesza się z koszmarem. Nadchodzi czas, żeby wszystko, co pozostawało w ukryciu, wyszło na jaw.

Nermin Yildirim urodziła się w 1980 roku w Bursie. Ukończyła dziennikarstwo na wydziale komunikacji Uniwersytetu Anatolijskiego. Pisała do wielu czasopism i gazet. Mieszka w Barcelonie i Stambule. Od roku 2013 związana jest z czasopismem "Ot Dergi", w którym publikuje swoje opowiadania.