Inne książki z tej kategorii

13 minut

Sarah Pinborough

13 minut (audiobook CD)

Sarah Pinborough

Amnezja

Federico Axat
Akuszer śmierci (audiobook CD)

Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
Podziel się:
Audiobooki CD
Cena inverso.pl: 17,30 zł Cena detaliczna: 27,90 zł
ISBN: 978-83-8097-652-8
W sprzedaży od: 07-10-2016
Lwów, wiosna 1939 roku. Dziennikarz śledczy Jakub Stern zamawia garnitur u poleconego krawca. Kiedy przychodzi odebrać zamówienie okazuje się, że Lille zwany Szczęściarzem powiesił się. U jego stóp Stern znajduje zdjęcie zaginionej nieco wcześniej siostrzenicy krawca.
Parę dni później ginie dwóch klientów Szczęściarza – jeden w wypadku w fabryce, drugi zostaje brutalnie zamordowany. Opinię publiczną bulwersuję coś jeszcze – ktoś morduje noworodki i porzuca je w różnych częściach miasta. Każde z dzieci owinięte jest drewnianym różańcem.
Czy Jakubowi i jego koleżance z redakcji Wildze de Brie uda się rozwiązać zagadkę śmierci krawca i jego klientów? Czy ma to coś wspólnego z zabójstwami noworodków i zaginięciem siostrzenicy?
Wciągająca, świetnie skonstruowana intryga, z detalami oddany klimat końca czasu pokoju.

Paweł Jaszczuk (ur. 1954) – prozaik, krytyk literacki, dramaturg. WYdał zbiór opowiadań i kilka powieści, m.in. kryminałów o lwowskim dziennikarzu Jakubie Sternie: „Foresta Umbra” (2005, Nagroda Wielkiego Kalibru dla najlepszej powieści kryminalnej), "Plan Sary", "Marionetki" i "Akuszer śmierci".

Czyta: Kamil Pruban
Długość nagrania: 8 godz. 8 min.
Nośnik: CD mp3

Fragment audiobooka (posłuchaj)

Księgarnie, hurtownie i biblioteki zainteresowane zakupem prosimy o kontakt z dystrybutorem naszych audiobooków CD: Heraclon International (Storybox.pl).