Inne książki tego autora

Dwie kochanki

Marek Harny

Pismak

Marek Harny

Sny wojenne

Marek Harny

Wolontariuszka

Marek Harny

Zdrajca

Marek Harny

Inni zamówili również:

Boska proporcja (audiobook CD)

Piotr Borlik

Palownik (audiobook CD)

Gregory Funaro

Czy słonie boją się myszy? (audiobook CD)

Christian Dreller

W naszym domu (audiobook CD)

Jodi Picoult

Inne książki z tej kategorii

13 minut

Sarah Pinborough

13 minut (audiobook CD)

Sarah Pinborough

Adwokat spraw ostatnich

Paweł Szlachetko
W imię zasad (audiobook CD)

Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
Podziel się:
Audiobooki CD
Nasza cena: 23,90 zł Cena detaliczna: 29,90 zł
ISBN: 978-83-8097-658-0
W sprzedaży od: 25-11-2016
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Młoda dziewczyna zostaje brutalnie zamordowana. Policja podejrzewa, że zabił ją seryjny gwałciciel, który niedawno wyszedł na wolność. Adam Bukowski – dziennikarz śledczy, który kocha piękne kobiety i nie stroni od alkoholu, odkrywa, że za zabójstwem może stać ktoś zupełnie inny. Wiele wskazuje na to, że przyczyną morderstwa mógł być… jego reportaż.
Ślady prowadzą do Krakowa. Dodatkowo, okazuje się, że w sprawę wplątana jest córka Bukowskiego. Grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo i tylko ojciec, z którym od dawna jest skłócona, może ją uratować. Bukowski ma za sobą wiele życiowych zakrętów – nie zawsze był porządnym facetem. Teraz ma szansę wszystko naprawić.

Marek Harny (ur. 1946) – wielokrotnie nagradzany pisarz i dziennikarz. Twórca współczesnych kryminałów sensacyjnych o dziennikarzu śledczym Adamie Bukowskim („Pismak”, „Wszyscy grzeszą”). Debiutował opowiadaniami pt. „Unieś mnie, wielki ptaku". Jest również autorem powieści: „Urodzony z wiatru”, „Lekcja miłości”, „Samotność wilków”, „Zdrajca”, „Dwie kochanki”, „Wolontariuszka”. Za rewelacyjnego „Pismaka” otrzymał w 2006 roku prestiżową Nagrodę Wielkiego Kalibru.

Czyta: Jakub Świderski
Długość nagrania: 14 godz. 15 min.
Nośnik: CD mp3

Fragment audiobooka (posłuchaj)

Księgarnie, hurtownie i biblioteki zainteresowane zakupem prosimy o kontakt z dystrybutorem naszych audiobooków CD: Heraclon International (Storybox.pl).