Inne książki tego autora

Jerzy Dziewulski o polskiej policji

Krzysztof Pyzia, Jerzy Dziewulski

Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce

Krzysztof Pyzia, Jerzy Dziewulski

Neo-Nówka. Schody do nieba

Krzysztof Pyzia, Roman Żurek, Radosław Bielecki, Michał Gawliński

Z Pokorą przez życie

Krzysztof Pyzia, Wojciech Pokora

Inni zamówili również:

Na wieki wieków amant

Tadeusz Pluciński, Magdalena Adaszewska

Kiszczakowa. Tajemnice Generałowej

Maria Teresa Kiszczak, Kamil Szewczyk

Z Pokorą przez życie

Krzysztof Pyzia, Wojciech Pokora

1000 słów

Jerzy Bralczyk

Inne książki z tej kategorii

300 uczonych prywatnie i na wesoło. Tom 1

Andrzej K. Wróblewski

300 uczonych prywatnie i na wesoło. Tom 2

Andrzej K. Wróblewski

A oni wciąż mnie szukają

Maria Stefanelli, Manuela Mareso
Kajto. Jadę po swoje

Kategoria: Biografie, wspomnienia
Podziel się:
Książka
Nasza cena: 28,90 zł Cena detaliczna: 39,00 zł
ISBN: 978-83-8097-236-0
Format: 147 mm x 208 mm
Liczba stron: 336
Oprawa półtwarda
W sprzedaży od: 10-10-2017
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
e-book 18,70 zł
e-book 18,70 zł
Nasza cena: 18,70 zł Cena detaliczna: 31,20 zł
ISBN: 978-83-8123-552-5
Format: epub, mobi
W sprzedaży od: 10-11-2017
Wysyłamy natychmiast
Marzenia. Upór. Pasja. Poznaj historię najlepszego kierowcy rajdowego w Europie!

Kajetan Kajetanowicz jako mały chłopiec został zabrany przez ojca na rajd samochodowy. Potem było podkradanie samochodu rodzicom i godziny  spędzane w   warsztacie samochodowym ojca. O karierze rajdowej w tamtym czasie nawet jeszcze nie marzył. 
W młodości był obibokiem, palił papierosy, nie unikał alkoholu, chodził na wagary. To jednak nie przeszkodziło mu odnieść sukcesu... Początki nie były łatwe. Na pierwsze auto zarobił sprzedając czajniki, a kiedy wreszcie z pomocą ojca udało mu się wystartować w rajdzie, przesadził z prędkością i dachował, paliwo zaczęło ciec z samochodu, a jego pilotka – przyszła żona – w szoku uciekła do lasu. Później wcale nie było lepiej…
Ale Kajetan się nie poddał. Dzisiaj na linii startu budzi postrach wśród europejskich kierowców. Wielu uważa go za największy talent rajdowych na kontynencie.
"Kajto. Jadę po swoje" to porywająca i szczera opowieść o małych marzeniach, które stają się wielkimi sukcesami i wyzwaniach, które musimy stawiać najpierw samym sobie. Ale to przede wszystkim kopalnia wiedzy dla każdego fana rajdów samochodowych.


Powiem szczerze – od zawsze wszystko co robiłem, było podporządkowane temu, by jeździć w rajdach. I nadal tak jest. Nie, nie żalę się. Lubię tę robotę. I mam świadomość, że każdy rajd może być moim ostatnim. Jazda 200 km/h do bezpiecznych nie należy.
Kajetan Kajetanowicz

Kajto robi coś wielkiego. Warto o tym przeczytać. Ta książka wbija w fotel!
Krzysztof Hołowczyc

To jeden z trzech najszybszych kierowców, z którymi jeździłem w ostatnim 20-leciu. Kajetan ma bardzo dużą podzielność uwagi, piekielną wyobraźnię i niesamowity refleks.
Maciej Wisławski

Kajetana wyróżnia to, że samochody go słuchają, a ten facet robi z nimi niesamowite rzeczy. I o wszystkim opowiada w tej książce. Mocna rzecz, obok której nie można przejść obojętnie.
Adam Małysz


Kajetan Kajetanowicz – jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych. Po raz pierwszy za kółkiem w trakcie rajdu usiadł w 2000 roku, startując w Cieszyńskiej Barbórce. Zawodnik Lotos Rally Team. Dwukrotny Rajdowy Mistrz Europy (2015, 2016) i czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski w latach 2010-2013. W 2013 roku został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. Na co dzień mieszka w Ustroniu.

Krzysztof Pyzia – autor bestsellerów – książki "Jerzy Dziewulski o polskiej policji" i  wywiadu rzeki z Wojciechem Pokorą "Z Pokorą przez życie". Producent porannego programu „Dzień Dobry Bardzo” w Radiu ZET, dziennikarz „Playboya” i tygodnika „Angora”. Autor bloga KtoPyziaNieBladzi.pl. Na co dzień jeździ „zabytkowym” samochodem (20-letnie Polo!).