Dlaczego mleko jest białe? Historyjki dla ciekawskich dzieci (audiobook CD)

Kategoria: Dla dzieci i młodzieży
Tytuł oryginału: Warum Wächst Schokolade Nicht Auf Bäumen?
Tłumaczenie: Mirosława Sobolewska
Podziel się:
Audiobook CD
Cena inverso.pl: 14,44 zł
Cena detaliczna: 24,90 zł
ISBN: 978-83-8097-859-1
W sprzedaży od: 12-04-2017

Dlaczego mleko jest białe? Dlaczego ziemniaki rosną w ziemi? Dlaczego można jeść pokrzywę? W tej książeczce młody czytelnik znajdzie odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Halinka i jej koleżanka odwiedzają kopalnię soli, Tomek po raz pierwszy w życiu sam zagniata i gotuje makaron, Dominika dowiaduje się, że miód nie tylko jest słodki, a Kuba i Jasiek mogą upiec w piekarni swój chleb. Te historyjki o lubianych przez dzieci produktach spożywczych sprawiają, że przychodzi im ochota na próbowanie, smakowanie, gotowanie, pieczenie…
Książeczka dla dużych i małych miłośników mleka, miodowych łasuchów, małych piekarzy, zbieraczy pomidorów i połykaczy makaronu, która poza solidną dawką zabawy dostarcza również sporej porcji fascynującej wiedzy.

Susanne Orosz pisze książki dla dzieci i scenariusze telewizyjne. Mieszka w Hamburgu, uwielbia przygody. Zdobyła czarny pas w aikido.

Czyta: Anna Rusiecka
Długość nagrania: 3 godz. 11 min.
Nośnik: CD mp3

Fragment audiobooka (posłuchaj)

Księgarnie, hurtownie i biblioteki zainteresowane zakupem prosimy o kontakt z dystrybutorem naszych audiobooków CD: Biblioteką Akustyczną.