Inne książki tego autora

Złe towarzystwo

Robyn Harding

Inni zamówili również:

Wszystko oprócz prawdy

Gillian McAllister

Zbyt blisko

Natalie Daniels

Nie szukaj mnie

Clare Mackintosh

Zostały po niej sekrety

Diane Chamberlain

Inne książki z tej kategorii

13 minut

Sarah Pinborough

13 minut (audiobook CD)

Sarah Pinborough

Adwokat spraw ostatnich

Paweł Szlachetko
Jej piękna twarz

Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
Tytuł oryginału: Her Pretty Face
Tłumaczenie: Michał Juszkiewicz
Podziel się:
Książka
Nasza cena: 28,10 zł Cena detaliczna: 38,00 zł
ISBN: 978-83-8169-131-4
Format: 130 mm x 200 mm
Liczba stron: 360
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 08-08-2019
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin

Dwie przyjaciółki. Jedna z nich nie jest osobą, za którą się podaje. Obie mają mroczne tajemnice.

Dla Frances Metcalfe każdy dzień to walka o przetrwanie.
Frances nie pracuje zawodowo, a cały swój czas poświęca synowi, który od przedszkola sprawia problemy wychowawcze. Kiedy został przyjęty do prestiżowej prywatnej szkoły, kobieta miała nadzieję, że teraz będzie mogła żyć normalnie. Usilnie stara się dopasować i odnaleźć w gronie rodziców, pomimo swoich kompleksów związanych z nadwagą, samotnością i brakiem wiary w siebie. Wkrótce jednak niemiły incydent z udziałem jej syna stawia ich oboje poza nawiasem szkolnej społeczności. Frances czuje się samotna jak jeszcze nigdy w życiu.
To się zmienia, kiedy poznaje Kate Randolph.
Kate jest dokładnym przeciwieństwem Frances - piękna, bogata, silna i pewna siebie - ale z jakiegoś powodu chce przyjaźnić się tylko z nią. Łączy je lekceważenie dla snobek ze szkoły i gorąca miłość do swoich synów. Wkrótce jednak wyjdzie na jaw pewna mroczna tajemnica, która zachwieje tą wartościową znajomością.
Bo jedna z tych dwóch kobiet nie jest osobą, za którą się podaje. Nosiła kiedyś inne nazwisko. Nazwisko związane z głośnym morderstwem.

Robyn Harding, autorka "Złego towarzystwa", snuje na kartach swojej nowej powieści gęstą sieć kłamstw, mistyfikacji i zdrady, aby postawić przed czytelnikiem pytanie: czy człowiek jest w stanie się zmienić? A nawet jeśli tak, to czy można mu wybaczyć winy z przeszłości?

To może być thriller tego lata.
"Toronto Star"

Harding mistrzowsko buduje delikatne poczucie zagrożenia. Przeraża i robi wrażenie.
"Kirkus"

Harding odkrywa tajemnice powoli, niczym Liane Moriarty w "Wielkich kłamstewkach". Podobieństw między tymi dwiema książkami jest zresztą więcej.
"Booklist"

Domowy thriller, doskonały dla fanów B. A. Paris, Meg Mirandy i Liane Moriarty. Czyta się z przyjemnością. Napięcie serwowane jest w takich dawkach, że nie sposób się oderwać. A to, czego się powoli dowiadujemy, szokuje coraz bardziej.
"BookReporter"

Robyn Harding jest scenarzystką i pisarką, autorką między innymi międzynarodowego bestsellera "Złe towarzystwo". Mieszka w Vancouver z mężem i dwojgiem dzieci.