Lipowo - zestaw gadżetów

Kategoria: Inne
Podziel się:
Książka
Nasza cena: 37,00 zł
W sprzedaży od: 29-01-2019
Wysyłamy w ciągu: 7 dni

Lipowo -  zestaw gadżetów, czyli niezbędnik każdego fana sagi Katarzyny Puzyńskiej!


Przed Wami specjalne jubileuszowe gadżety towarzyszące premierze "Rodzanic" Katarzyny Puzyńskiej, czyli 10 tomu sagi o Lipowie.  
W skład zestawu wchodzą: worek (plecak), ołówek, 2 badge (piny) i notatnik (96 kartek w linie), z tasiemką do zaznaczania i opaską do zamykania.
Postać wilka zaprojektowała Julia Szewczykowska, która jest także autorką większości tatuaży Katarzyny Puzyńskiej.

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega i zajmuje się swoim czworonożnym stadem - psami, kotem i końmi. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Kocha muzykę rockową, zwłaszcza punk i metal. Mówi się, że jest najbardziej wytatuowaną polską pisarką. Od lat jest wegetarianką.
Debiutowała doskonale przyjętą książką "Motylek", która rozpoczęła serię o policjantach ze wsi Lipowo. Lipowska saga to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i Camilli Läckberg. Prawa do publikacji powieści Puzyńskiej sprzedano do ponad dwudziestu krajów. Puzyńska jest też autorką książki non-fiction "Policjanci. Ulica", w której razem ze swoimi rozmówcami przedstawia służbę funkcjonariuszy prewencji oraz ruchu drogowego od zupełnie innej strony, niż miało to dotychczas miejsce w literaturze.