Inne książki z tej kategorii

13 minut

Sarah Pinborough

13 minut (audiobook CD)

Sarah Pinborough

Amnezja

Federico Axat
Dziewczyny są tu takie miłe

Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
Tytuł oryginału: The Girls Are All So Nice Here
Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Podziel się:
Książka
Cena inverso.pl: 27,30 zł
Cena detaliczna: 42,00 zł
ISBN: 978-83-8234-103-4
Format: 135 mm x 210 mm
Liczba stron: 432
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 29-07-2021
e-book 33,60 zł
e-book 33,60 zł
Cena inverso.pl: 33,60 zł
ISBN: 978-83-8234-792-0
Format: epub, mobi
W sprzedaży od: 29-07-2021
Duże Litery 51,00 zł
Duże Litery 51,00 zł
Cena inverso.pl: 51,00 zł
ISBN: 978-83-8234-819-4
Format: 160 mm x 235 mm
Liczba stron: 502
Oprawa miękka
W sprzedaży od: 02-08-2021
Stare grzechy mają długie cienie.

Chociaż od ukończenia studiów minęło już sporo czasu, Ambrosia Wellington nie może zapomnieć o tamtym wieczorze. Kiedy więc wraz z zaproszeniem na zjazd absolwentów uczelni otrzymuje anonim o treści: "Musimy porozmawiać o tym, co naprawdę się wtedy stało", zdaje sobie sprawę, że przeszłość nadal depcze jej po piętach.
Gdy wraz z nieobliczalną Sloane "Sully" Sullivan, dawną przyjaciółką, otrzymują kolejne, coraz to bardziej niepokojące wiadomości, zaczynają rozumieć, że ktoś pragnie się na nich zemścić. Gra, którą Ambrosia i Sully prowadziły, by zdobyć chłopaka innej dziewczyny, skończyła się bowiem dużo gorzej, niż przewidywały - ktoś zapłacił za nią zbyt wysoką cenę. A teraz, po dziesięciu latach mogą zostać za to ukarane…
Wstrząsający thriller psychologiczny, który pokazuje, jak daleko posuną się dziewczyny, by zdobyć to, co według nich im się należy.

Mroczny i wciągający bez reszty thriller o zakończeniu równie przewrotnym jak jego tytuł. Pokazuje, jak okrutne potrafią być dziewczyny, nawet na pełnym zieleni uniwersyteckim kampusie.
Robyn Harding, autorka "Umowy"

Wciągająca i mroczna opowieść o toksycznych i prawdziwych przyjaźniach. Zaskakuje w najlepszym tego słowa znaczeniu. To dopiero pierwsza powieść Flynn dla dorosłych, a już nie mogę się doczekać następnej!
Samantha Downing, autorka "Mojej doskonałej żony"

Mrożąca krew w żyłach i równocześnie  poruszająca książka. Świetnie napisana powieść o przyjaźni, kompleksach, zdradzie i zemście. Szokuje i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.
Samantha M. Bailey, autorka "Kobiety na krawędzi"

Flynn pokazuje, jak brak pewności siebie młodych kobiet doprowadza do tragedii. Z zapartym tchem podążałam za Amb prosto w pułapkę toksycznych i śmiertelnie groźnych zależności, aż do wstrząsającego finału.

Chandler Baker, autorka "Zmowy milczenia"

L.E. Flynn, była modelka, obecnie zajmuje się pisaniem książek. Jest autorką trzech powieści z gatunku YA. W przerwach od pisania spaceruje po lesie, buszuje po sklepach z sukienkami vintage, bądź nałogowo ogląda reality shows. Mieszka w Kanadzie, w prowincji Ontario, ze swoim mężem, córką, synem i ukochanym psem chihuahua.