SPOSOBY I KOSZTY DOSTAWY

Zasady wysyłki na terenie kraju

Księgarnia realizuje wysyłkę zamówień na terenie kraju za pośrednictwem:

  • firmy kurierskiej FedEx - opłata 11,99 zł, czas realizacji 1 dzień roboczy
  • Poczty Polskiej (Kurier 48) - opłata 9,99 zł, czas realizacji 2 dni robocze
  • paczkomatów InPost - opłata 9,99 zł, czas realizacji 2 dni robocze
  • usługi Orlen Paczka - opłata 6,99 zł, czas realizacji 2 dni robocze.

W/w opłata jest niezależna od sposobu płatności. Wyboru dostawcy należy dokonać podczas składania zamówienia.

Koszt dostawy prenumeraty czasopism na terenie Polski jest wliczony w cenę sprzedaży. Księgarnia realizuje wysyłkę prenumeraty wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub innego operatora pocztowego. W przypadku zakupu prenumeraty z dodatkiem promocyjnym (np. książką), do wartości zamówienia zostanie doliczony koszt wysyłki tego dodatku.

Przesyłki o wartości powyżej 130 zł dostarczamy GRATIS!

Zamówienie można również odebrać osobiście - zawsze GRATIS - w naszej księgarni przy ul. Rzymowskiego 28 w Warszawie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:30 - 18:00.

Jeżeli otrzymali Państwo przesyłkę niezgodną z zamówieniem, księgarnia ponosi koszt ponownej przesyłki oraz zwraca koszty poniesione za odesłanie reklamowanych książek.

Osoby składające zamówienie w imieniu instytucji proszone są o podanie oprócz nazwy firmy także swojego imienia i nazwiska. Firmy będące płatnikiem VAT prosimy o podanie numeru NIP.

W przypadku zastrzeżeń co do stanu przesyłki uprzejmie prosimy o poinformowanie o tym dostawcy i wypełnienie w jego obecności protokołu potwierdzającego tę okoliczność. Przesłanie księgarni w/w dokumentu ułatwi proces rozpoznawania reklamacji.


Zasady wysyłki poza granice kraju

Całkowity koszt wysyłki ponosi klient. Szczegółową informację otrzymacie Państwo na życzenie - telefonicznie, listownie lub drogą elektroniczną (e-mail: ksiegarnia@proszynski.pl).